180004

FAT, tenn. Olof Andersson Winberg, Göteborg. Verksam 1745-67.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
177 - 265 EUR
184 - 276 USD
Klubbat pris
6 500 SEK

Ovalt med profilerat brätte i rokoko. Längd 43,5.

Anlupet. Slitage. Lagning.

Tilläggslista

Tillverkat av Olof Andersson Winberg, Göteborg. Verksam 1745-67.