109
209256

TALLRIKAR, 6 st, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, Reijmyre och Gullaskruf.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 174 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris
3 200 SEK

Ovala. Gröntonat glas. Längd 30 cm.

Slitage. Undersides nagg.