113
204730

BONADSMÅLNING, allmoge. Sunnerboskolan, Småland. 1800-talets första hälft.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Bibliska motiv, bla Bröllopet i Cana. Uppklistrat papper. Mått inkl ram 61 x 239 cm.

Skador.