138
207160

VINKYLARE, koppar. Barockstil.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
174 - 262 EUR
182 - 274 USD
Klubbat pris
2 200 SEK

Oval svagt bukig med utvikt kant. Dekor av bucklor. Längd 50,5, höjd 19,5 cm.

Slitage.