151
206723

VINOFFERSKÅL, porslin. Samson, Frankrike. 1800/1900-tal.

Utropspris
1 500 SEK
131 EUR
137 USD
Klubbat pris

Oval på indragen fot. Dekor i relief av hjort och fåglar. Längd 14, höjd 7 cm.

Obetydlig fotnagg.