233
202349

Edwin Hayes

(England, 1819-1904)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris
17 500 SEK
Edwin Hayes
(England, 1819-1904)

Marin

Signerad E Hayes och daterad 185?. Uppfodrad duk 53 x 76 cm.