241
204224

MATTA. Semiantik Baotou. 175,5 x 198 cm.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
349 - 523 EUR
365 - 547 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Mörkblå botten med stor blomstermedaljong och hörnornament i benvitt, rött och olika blå nyanser. Mörkblå huvudbård med brokadmönster.

Ställvis slitage, fläckar, smärre hål och skador. Två skadade sidor. En sida möjligen senare.