245
151489

SPEGEL. England, 1700-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris
SPEGEL. England, 1700-tal.

Fanerad med valnöt och mahogny. Bronserade detaljer. Konturerad samt dekor av fågel. Höjd 72, bredd 73 cm.

Lagningar, kompletteringar, senare glas.