252
206722

SNUSFLASKOR, 5 st, glas och sten. Kina, 1800/1900-tal.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
218 - 262 EUR
228 - 274 USD
Klubbat pris
10 500 SEK

Olika modeller och storlekar. Höjd 4,5-8 cm.

Slitage.