271
200813

BREVSKNIV, sterling. Wiwen Nilsson, Lund 1948.

Utropspris
2 000 SEK
174 EUR
182 USD
Klubbat pris
1 500 SEK

Delvis förgylld. Avslutande akantusdekor. Längd 12,5 cm.

Slitage.