286
207159

VINKYLARE, koppar. Barockstil, 1800-tal.

Utropspris
3 000 - 5 000 SEK
287 - 479 EUR
325 - 542 USD
Klubbat pris

Oval svagt bukig med utvikt kant. Dekor av bucklor. Längd 50,5, höjd 19,5 cm.

Bruksslitage.