290
199602

BÄNK, sengustaviansk, 1700-talets slut.

Utropspris
8 000 - 6 000 SEK
697 - 523 EUR
730 - 547 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Blå originalfärg. Skuren dekor med fjällningar. Ben med kannelyrer. Längd 178.

Slitage. Renoverad. Kompletterad.