299
201903

BORDSPLATEAU, glas och försilvrad metall. Sengustaviansk. 1700/1800-tal.

Utropspris
5 000 SEK
436 EUR
456 USD
Klubbat pris

Rektangulär på fyra tassfötter. Genombruten gallerkant med olikslipade prismor. 58 x 48.

Prismor och spegelglas senare. Prismor med nagg.