347
210513

FAT, tenn, Anders Åkerman, Söderhamn (1772-1798)

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
106 - 132 EUR
110 - 138 USD
Klubbat pris
4 400 SEK

Runt, djupt. Diameter 36,5 cm.

Bucklor, slitage, repor.