187937

350. Flicka i röd skrud.

Signerad J. Stoopendaal. (Möjligen Ferdinand Jacob Stoopendaal). Duk 92 x 72,5 cm

Ytsmuts och krackelyrer

Följerätt
Nej
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK / 659 - 879 EUR
Klubbat pris
12 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.