352
203354

Holländsk skola 1700-tal

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Holländsk skola 1700-tal

Pastoralt landskap med ridande sällskap

Uppfodrad duk 102 x 126 cm.

Skador, lagningar