372
180005

TALLRIKAR, 3 st (2+1), tenn. C.Weigang (2) samt S.Marnel (1), Sthlm 1750-tal. Rokoko.

Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
265 - 309 EUR
276 - 322 USD
Klubbat pris
4 800 SEK

Runda med profilerad kant. Diam 23-24 cm.

Slitage.