383
205492

KONSOL. Nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Utropspris
5 000 SEK
441 EUR
460 USD
Klubbat pris
6 100 SEK

Förgylld. Rikt skuren dekor av blommor, blad och snäckor. Grönmålad skiva. Längd 42 cm, djup 31 cm, höjd 46 cm.

Färgbortfall, skador.