39
206686

KARMSTOLAR, två stycken. Troligen Italien 1700-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Förgyllda och bronserade. Rektangulär stoppad rygg. (2)

Maskstungna, lagningar.