408
197961

Arie van Hattem

(Holland, 1860-1924)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris
Arie van Hattem
(Holland, 1860-1924)

Husarer

Signerad A van Hattem och daterad -93. Duk 39 x 55 cm.