410
148759

TAZZOR, ett par. Möjligen Sverige, 1700/1800-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Rödvitspräcklig marmor. Tvådelade. Rund form, kvadratisk fotplatta. Diam 23, höjd 16 cm.

Lagningar, obetydliga nagg. (2)