420
194965

FAT, tenn. 1600-tal.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
174 - 262 EUR
182 - 274 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
FAT, tenn. 1600-tal.

Runt med brett brätte. Diam 45 cm.

Repor, slitage.