422
190891

Louis Julius Asher, efter

(Tyskland, 1804-1878)
Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 221 EUR
184 - 230 USD
Klubbat pris
1 000 SEK
Louis Julius Asher, efter
(Tyskland, 1804-1878)

Flicka vid piano

Miniatyr. Signerad Kop e L Asher af L?? Gouache och akvarell på ben 11 x 8 cm. Samtida innefattning i mässing.