209020

426. OTTO HESSELBOM, olja på duk, signerad.

Ceremoni vid Spånga Kyrka. Duk 105 x 140 cm.

Krackelyrer över hela duken. Vissa skrapmärken längs vänster kant. Duken behöver spännas. Ytsmuts.

Följerätt
Nej
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK/2 197 - 3 296 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Malin Sveholm

Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion

+46 8-6140873
malin.sveholm@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto