43
204930

DALAHÄST, allmoge. 1800-tal.

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
114 - 142 EUR
130 - 163 USD
Klubbat pris
2 600 SEK
DALAHÄST, allmoge. 1800-tal.

Bemålad. Längd 10 cm.

Slitage.