441
196134

TALLRIK, porslin. Qing dynastin, tidigt 1700-tal.

Utropspris
2 000 SEK
174 EUR
182 USD
Klubbat pris
1 000 SEK

Rund med polykrom dekor av två kvinnofigurer i trädgård. Diam 22 cm.

Små kantnagg.