445
187948

Axel Törneman

(Sverige, 1880-1925)
Utropspris
25 000 SEK
2 180 EUR
2 280 USD
Klubbat pris
12 500 SEK
Axel Törneman
(Sverige, 1880-1925)

Skuggor

Signerad Törneman och daterad 1925. Duk 77 x 101 cm.