448
205898

Robert Motherwell

(USA, 1915-1991)
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
383 - 479 EUR
433 - 542 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Robert Motherwell
(USA, 1915-1991)

Utan titel

Färglitografi, 1976 signerad med blyerts och numrerad 45/75. 56 x 68 cm.

Rullveck.