46
198651

Rysk konstnär 1800-tal

(Sverige)
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
444 - 532 EUR
463 - 556 USD
Klubbat pris
11 000 SEK
Rysk konstnär 1800-tal
(Sverige)

Porträtt av rysk officer

12 x 10,5 cm.

Skador