474
209823

GLASSKÖLJARE, ett par, 1800-tal.

Utropspris
1 200 SEK
105 EUR
109 USD
Klubbat pris
1 300 SEK

Nedtill olivslipning samt upptill graverad bård med stiliserade blommor. Med två snås. Diam 10,5, höjd 11 cm.

En med fotnagg.