484
199270

MINIATYRDOSA, låghaltigt guld, England 1800-tal.

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
87 - 131 EUR
91 - 137 USD
Klubbat pris
4 200 SEK

Engelska stämplar, i etui. Mått 3,7 x 2,8 cm.