492
193119

Italiensk skola 1700-tal

(Italien)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Klubbat pris
Italiensk skola 1700-tal
(Italien)

OKÄND KONSTNÄR, Italiensk skola, olja på uppfodrad duk, 1700-tal.

Rastande figurer utanför bergsby
50 x 42,5 cm.

slitage och krackelerad