504
196356

JARDINIERE. Empirestil, 1800/1900-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Klubbat pris

Målad och bronserad metall. Mahognyfanerat underrede. Längd 84, bredd 55,5, höjd 70,5 cm.