515
199635

KARMSTOL. Rokoko, 1700-talets andra hälft.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
479 - 575 EUR
542 - 650 USD
Klubbat pris
6 800 SEK

Bonad. Skuren dekor.

Slitage. Sprickor. Förstärkningar.