532
203879

KÖPMANNADISK, 1900-talets början.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Klubbat pris
17 000 SEK

Vit- och svartmålad, patinerad. Med 51 lådor i varierande storlek. Längd 200, bredd 41, höjd 120 cm.

Slitage, sprickor.