537
203882

STEGE, 1900-talets början.

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
87 - 131 EUR
91 - 137 USD
Klubbat pris
2 700 SEK
STEGE, 1900-talets början.

Svartmålad. Höjd 124 cm.

Obetydligt slitage. Smärre sprickor.