537
203882

STEGE, 1900-talets början.

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
96 - 143 EUR
108 - 163 USD
Klubbat pris
2 700 SEK
STEGE, 1900-talets början.

Svartmålad. Höjd 124 cm.

Obetydligt slitage. Smärre sprickor.