542
194338

ROCK, Kina 1900-talets början

Utropspris
1 500 SEK
131 EUR
137 USD
Klubbat pris
2 200 SEK
ROCK, Kina 1900-talets början

Svart siden med polykromt trädgårdsmönster med blommor och figurer. Fodrad med blått siden. Rygglängd 102 cm.

Slitage, gulnad, fläckar