56
195971

KARMSTOL. Rokoko, 1700-talets andra hälft.

Karmstol. rokoko, 1700-talets andra hälft.

Bonad. Skuren dekor av blommor.

Förstärkningar. Sprickor. Slitage.

Utropspris:

5 000 - 6 000 SEK

549 - 659 EUR

Klubbat pris:
4 000 SEK