580
197959

Valdemar Nyström

(Sverige, 1864-1924)
Utropspris
6 000 - 7 000 SEK
573 - 669 EUR
651 - 759 USD
Klubbat pris
5 000 SEK
Valdemar Nyström
(Sverige, 1864-1924)

Soldis

Signerad Vald Nyström och daterad -94. Duk 48 x 68 cm.