583
198650

Okänd konstnär 1800-tal

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
13 200 SEK
Okänd konstnär 1800-tal

"Alexander Puschkin" (1799-1837)

Miniatyr. Gouache på möjligen glas 8,5 x 9 cm. Samtida inramning.

Skador.