592
207013

INDUSTRILAMPA, PeFeGe, Sverige, 1900-talets första hälft.

Utropspris
1 500 SEK
131 EUR
137 USD
Klubbat pris
3 200 SEK

Grålackerad med ställbara leder. H ca 135.

Repor, smärre färgborfall.