597
206375

Okänd konstnär 1800-talets första hälft

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Empire herre

Miniatyr. Gouache och akvarell på ben, oval 6 x 5 cm. Infattning i guld sannolikt stämplad av Anders Gustaf Millberg verksam i Stockholm 1860-1888.