60
202148

SERVERINGSVAGN, Sverige/Finland, 1930-40-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 221 EUR
184 - 230 USD
Klubbat pris
3 700 SEK

Björkfanér med förkromad ställning. Löstagbar övre bricka. Hjul av massiv björk. Höjd 64,5, längd 66, bredd 43,5 cm.

Obetydligt slitage.