615
210320

SKYLTFIGUR. 1940-50-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Klubbat pris
SKYLTFIGUR. 1940-50-tal.

Tomte. Huvud och händer av massa. Nickande huvud. Fungerande urverk. H 70. Nyckel finns.

Smärre skador. Nyckel finns.