622
203403

SÄNG, Kina 1900-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
13 500 SEK
SÄNG, Kina 1900-tal.

Rödlackerad himmelssäng med genombruten skuren dekor. Längd 214, bredd 158, höjd ca 213 cm.

Slitage.