627
205510

DALAHÄST, allmoge,Dalarna tidigt 1900-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
190 - 237 EUR
217 - 271 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Polykromt bemålad mot ljus botten. Höjd 17 cm.

Lagad. Skador.