627
205510

DALAHÄST, allmoge,Dalarna tidigt 1900-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 221 EUR
184 - 230 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Polykromt bemålad mot ljus botten. Höjd 17 cm.

Lagad. Skador.