144395

628. ANDERS ZORN, De två.

Etsning, signerad i blyerts Zorn. Utför 1916. 19,8 x 14,5 cm.

Missfärgad, pappret sprucket längs med övre plåtkanten.

Följerätt
Nej
Utropspris
5 000 - 7 000 SEK / 549 - 769 EUR
Klubbat pris
4 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Malin Sveholm

Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion

+46 (0)708 92 19 97
malin.sveholm@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto