631
197965

SPEGEL. Rokoko, 1700-talets andra hälft.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
436 - 523 EUR
456 - 547 USD
Klubbat pris
5 500 SEK

Förgylld och bronserad. Uppsvängt krön med dekor av rocailler, avslutande snäcka. Höjd 66 bredd 28 cm.

Senare glas.