640
201258

GLASSERVISDELAR, 24 st, 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 9 000 SEK
697 - 785 EUR
730 - 821 USD
Klubbat pris
4 500 SEK

Bestående av 17 vinglas, 6 starkvinsglas samt karaff (h 16cm). Kuppa med graverad harleqindekor på rund fot. H 9-11,5 cm.

Enstaka nagg.